Get Adobe Flash player

O Żłobku

         Prywatny Żłobek Tęczowe Misie to miejsce przyjazne każdemu dziecku a przede wszystkim bezpieczne dla niego.

Od 2010 roku stale współpracujemy z Urzędem Miasta Krakowa starając się wspierać politykę prorodzinną w Mieście, działania te stawiają nas w pozycji pioniera we współpracy z samorządem na długo przed wejściem w życie ustawy potocznie zwanej "Żłobkową" również Tęczowe Misie otrzymały jako pierwsze odbiór Sanepidu przed ww. ustawą czyli na znaczne restrykcyjniejszych przepisach.

Dzięki temu, że zatrudniamy tylko wysoce wykwalifikowany personel zapraszamy tak jak publiczny żłobek w Krakowie z pełną odpowiedzialnością dzieci już od 5 miesiąca życia.

W "Tęczowych Misiach" dzieci bawią się i uczą w tej samej grupie wiekowej co korzystnie wpływa na zrównoważony rozwój społeczny dziecka dlatego też zapraszamy dzieci w wieku już od 5 miesięcy do 3,5 lat. Opiekę nad naszymi podopiecznymi sprawuje tylko wykwalifikowany personel pielęgniarski i pedagogiczny.

 

           Prywatny Żłobek nr 3 Tęczowe Misie ul. Wł. Żeleńskiego 60a (czerwony):
mieści się na terenie spokojnej enklawy w jednym z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych  w dzielnicy Bronowice
Teren tego mini osiedla jest niedostępny dla osób postronnych, 
A nasz żłobek objęty jest monitoringiem.
Niepubliczny Żłobek nr 3 "Tęczowe Misie" posiada doskonałe warunki lokalowe, placówka mieści się w przestronnych pomieszczeniach podzielonych na grupy wiekowe, wnętrza  nie były przerabiane na potrzeby żłobka a od początku były wykańczane z myślą o dzieciach i ich potrzebach , Nasz żłobek posiada również własny plac zabaw..

 

               Prywatny Żłobek nr 9 Tęczowe Misie ul. Fieldorfa Nila 17 (zielony) :
Nasza Placówka na Krowodrzy dysponuje  bardzo przestronnymi i kolorowymi salami. Osobne pomieszczenia są przeznaczone na jadalnie oraz sypialnie. starsze i młodsze dzieci bawią się w osobnych salach nie przeszkadzając sobie wzajemnie w zajęciach. Wygodne szatnie oraz wózkownia daje duży komfort rodzicom przy przyprowadzaniu i odbieraniu od nas dzieci.
 również żłobek objęty jest monitoringiem

           Prywatny Żłobek nr 10 Tęczowe Misie os. Tysiąclecia 85 (żółty):
Nasza najnowsza placówka otwarta w lutym 2014 roku mieści się w Mistrzejowicach na osiedlu 1000lecia.
Ciekawy układ pomieszczeń, doskonale wyposażone sale oraz sprawdzony personel to wszystko razem sprawia, że  dzieci ale i też ich rodzice czują się tu wyjątkowo. Tak jak pozostałe nasze żłobki i tu również działa monitoring

 
Serdecznie zapraszamy !  

 

- Nasz  stały personel to tylko Wykwalifikowane Pielęgniarki, Położne i Pedagodzy

NIE zatrudniamy studentek, NIE ma u nas też telewizora a wszystkie żłobki mają system monitoringu* !

         Żłobek  otwarty jest w godzinach od 7:00 do 18:00, pracujemy od poniedziałku do piątku przez 12 miesięcy w roku czyli również w wakacje, elastyczniej niż tradycyjny żłobek czy przedszkole, istnieje możliwość indywidualnie wydłużenia godzin pobytu u nas dziecka.

Zachęcamy serdecznie Państwa do osobistego odwiedzenia naszego Prywatnego żłobka Tęczowe Misie tak aby na własne oczy przekonali się Państwo, że u nas bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze i bezkompromisowe a  standardy przewyższają możliwości jakie może zaproponować publiczny żłobek czy klub malucha, możecie nas odwiedzić o dowolnej porze nie ma potrzeby wcześniejszego umawiania, jednak prosimy uwzględnić planując wizytę, że w godzinach ok. 12-14:30 dzieci śpią. Szczegóły znajdziecie Państwo w ofercie żłobka

*obraz kamer nie jest udostępniany do sieci

Kto jest online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.